Alfa Tasarım İnternet Hizmetleri, sektör İhtiyaçları göz önüne alınarak, web tasarım, web hosting, domain kayıt, e-ticaret, multimedya çözümleri alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Kurum ve kuruluşlara internet uygulamaları alanında anahtar teslim projeler sunmaktayız. Kadromuz, kurumunuzun internet ve bilişimle ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verecek profesyonellerden oluşmaktadır. İlk günden bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilk planda tutan Alfa Tasarım, hizmet verdiği alanda en iyi olmayı temel ilke edinmiştir. Hizmetlerimize, ilk günkü anlayış ve heyecanla devam etmekte ve bu ilkemizle bugünkü müşteri ve hizmet kapasitemizi arttırmaktayız. Sunduğumuz hizmetler, şirket stratejilerinin web teknolojileri ile entegrasyonunu sağlamak üzere yapılandırılmaktadır. Alfa Tasarım , müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına birleşik çözümler üretebilecek ve teknolojik gelişmelere öncülük edebilecek bir firma olarak yerini almıştır. Alfa Tasarım; organizasyon yapıları nedeniyle karar, üretim ve geliştirme konularında dinamik, hızlı karar alma ve uygulama mekanizmalarıyla projelerini kısa zamanda hayata geçiren, sahip olduğu vizyon ile müşterilerine internet teknolojileri konusunda rehber görevi yapan bir firmadır. Diğer tasarım firmalarından farkımız;profesyonel tasarım, tanıtım çözümleri sunan bir yapıya sahip olmaktır. Görselliği ve gelişen teknolojileri bir arada sentezleyip müşterilerimize en uygun çözümü sunmaktayız. Firmanızın ürün ve hizmetlerinin internet ortamında tanıtımı ve pazarlanması konusunda danışmanlıktan uygulamaya kadar her aşamada sürekli hizmet vermekteyiz.

Creative Idea

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es myth.

High Creative Minds

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es myth.

Multiple Rewards

Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es myth.

Our story begins in the city of Toronto

Porttitor nullam integer porta vivamus proin venenatis consectetur, potenti ultrices elementum arcu est fringilla phasellus, placerat auctor. Litora consectetur praesent netus aptent ut ornare netus dictum vivamus et volutpat, nunc lorem enim urna pellentesque egestas aenean tincidunt, torquent felis orci nibh aliquam.
image
image
image
image
image
image
image

Our vision is kind to the Environment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vehicula mollis urna vel dignissim. Integer tincidunt viverra est, non congue lorem.
19

Yıllık Deneyim

Avatar

Lucy Glovert

Developer
Avatar

Lyli Crush

SEO Specialist

Always looking for more Unique Talents

Integer eu metus at orci scelerisque rutrum. Vivamus condimentum, ipsum vitae iaculis cursus, turpis nisl ultricies massa.